forbot
UAH
Сано борербад 0,5 л  - Фармедис, ООО Чернигов (Украина) - купить, цена, фото
Premium Business
Отзывов: 0
Фармедис, ООО
+38 (0462) 93-02-20
  • Фармедис, ООО
  • Каталог товаров
  • Сано Борербад 0,5 л
Сано Борербад 0,5 л
  • Сано Борербад 0,5 л

Сано Борербад 0,5 л

В наличии | Оптом и в розницу
Цена:
138 UAH
Опт:
  • 124.2 UAH/шт  - от 20 шт
Бренд:Дезомарк
Страна производитель:Украина
Описание

Сано Борербад - готовий до використання комбінований дезінфектант з прекрасними миючими властивостями призначений для дезінфекції і очищення обертового стоматологічного інструментарію (бори, фрези), крім виробів з алюмінію та його сплавів, створений на основі гідроксиду калію, спеціальних розчинників та корозійних інгібіторів. Сумісний з більшістю матеріалів, пристосований для використання в ультразвукових ваннах.

Особливі вказівки

Не розприскувати на розжаренні предмети чи предмети під напругою. Не застосовуати на поверхнях, нестійких до дії спирту. Уникати потрапляння засобу в очі. Не приймати всередину.

Застосування

Відразу після використання чи попередньої очистки інструменти покласти в розчин. Через 5 – 15 хв. інструменти вийняти з розчину та промити чистою проточною водою, після чого висушити

Області використання

Не приймати всередину. Уникати контакту з шкірою та очима. Місця попадання промивати великою кількістю води. Працювати в захисних рукавицях. Не обробляти вироби з алюмінію та його сплавів

Мікробіологія

Сано Борербад – високоефективний концентрат проти бактерій (включаючи мікробактерії туберкульозу), вірусів (щодо збудників перентеральних вірусних гепатитів та СНІДу), грибків (щодо грибків роду Candida)

Режими використання

Кишкові і крапельні інфекції бактеріальної (вкл.Tbc.) та грибкової етіології:

5 хв.

Вірусні інфекції (вкл. з гепатитом В):

15 хв.

Суміщення дезінфекції з достерилізаційним очищенням (кишкові і крапельні інфекції бактеріальної, вкл.Tbc, вірусної, вкл. гепатит, та грибкової етіології):

 

15 хв.

Фізико-хімічні дані

Зовнішній вигляд: Прозорий безбарвний розчин. рН: 13,5+-0,5

Склад

100 г засобу містить: 2,0 г гідроксиду калію

Фасування

ПЕТ пляшка 0,5 л х 20 штук

Характеристики:
Бренд:Дезомарк
Страна производитель:Украина
Объем: 0,5 л
Информация актуальна: 22.08.2018

Подробнее

Сано Борербад 0,5 л от компании Фармедис, ООО, Чернигове (Украина). Купить Сано Борербад 0,5 л со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
Подобные товары